Filozofia firmy Long-Time-Liner

Każdego dnia dzielimy się swoimi spostrzeżeniami i szukamy najlepszych rozwiązań dla Państwa.

Naszym celem jest Twoje zadowolenie. Dzięki naszym produktom chcemy, abyś poczuła się wspaniale z samą sobą i ze swoim lustrzanym odbiciem. Long-Time-Liner® ma receptę na długotrwałe piękno. Chcemy podkreślić i wspierać Twoją naturalną urodę, a czasami zamaskować małe niedoskonałości natury.

"Chcemy sprawić, abyś, kiedykolwiek spojrzysz w lustro,
czuła przyjemność i satysfakcję oraz pokochała swoje odbicie."

Waltraud Kuffner - twórczyni i właścicielka Long-Time-Liner®

Wraz z innowacyjnymi produktami spełniającymi medyczne standardy, trwałymi i higienicznie zapakowanymi pigmentami pomagamy Tobie mieć świeży i zdrowy wygląd przez cały czas. Long-Time-Liner® Conture® Make-up bazuje na najnowszych odkryciach w nauce i technologii. Używa delikatnych metod i barwników. Dzięki wysiłkom i staraniom Long-Time-Liner® został uhonorowany certyfikatami i wyróżnieniami.

Firma Long-Time-Liner® oferuje pełen asortyment produktów i usług- od urządzeń i barwników po szkolenia i serwis. Ścisła integracja rozwoju urządzeń i marki oraz konsultacji, szkoleń przeprowadzana jest na wysokim poziomie przez cały czas przestrzegając standardów jakości.

Klienci ufają nam powierzając swój wygląd, a my gwarantujemy piękno, precyzję i perfekcję.
Jakość jest podstawą tego co robimy.
Nasza praca to pasja.

Long-Time-Liner® posiada certyfikat świadczenia usług spełniający standard ISO 13485:2003 dotyczący wyglądu, produkcji, dystrybucji i logistyki.

Urządzenia i pigmenty Long-Time-Liner® są produkowane zgodnie z dyrektywą 94/42 EEC.

Szkolenia opracowane przez specjalistów również posiadają certyfikat jakości EDUQUA Szwajcarskiego Stowarzyszenia Jakości i Systemów Zarządzania.